Adana Dr.Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
Telefon Numarası: 0322 239 04 75
Faks: 0322 247 05 27
Randevu Telefon: 182 (Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Blv. No: 230 Çukurova / Adana
Web Sitesi: http://www.arsh.gov.tr
Hastanedeki Branşlar: Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Nöroloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları (Psikiyatri)

tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Adana Dr.Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Blv. No: 230 Çukurova / Adana adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçları www.tahlil-sonuclari.com adresi aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca her hangi bir sorunuz olursa hastaneye 0322 239 04 75 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. 

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir