Adana Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Adana Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Telefon Numarası: 0322 431 60 01
Faks: 0322 435 15 32
Randevu Telefon: 182 (Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Döşeme Mah. Erdal Acet Cad. No: 10 Seyhan / Adana
Web Sitesi: http://www.adanadcb.gov.tr
Hastanedeki Branşlar: Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

 

Adana Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine Döşeme Mah. Erdal Acet Cad. No: 10 Seyhan / Adana adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçları www.tahlil-sonuclari.com adresi aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca her hangi bir sorunuz olursa hastaneye 0322 431 60 01 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir