Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları, laboratuvar-test-tetkik sonuçları, telefon, adres ve ulaşım bilgilerini içerir. Ayrıca kan tahlil sonuçlarınızdaki değerlerin ne anlama geldiğini öğrenebileceğiniz bilgileri içerir.

Hastane: Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon Numarası: 0322 226 03 31
Faks: 0322 225 29 86
Randevu Telefonu: 182 (Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Serinevler Mah. Ege Bağtur Bulvarı Üzeri Yüreğir / Adana
İnternet Sitesi: http://www.adananumuneeah.saglik.gov.tr/
E-Posta: adanaeah1@saglik.gov.tr
Hastanedeki Branşlar: Aile Hekimliği, Beyin Ve Sinir Cerrahisi,Çocuk Allerjisi,Çocuk Cerrahisi,Çocuk Endokrinolojik Ve Metabolizma Hastalıkları,Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları,Çocuk Hematolojisi,Çocuk Kardiyolojisi,Çocuk Nefrolojisi,Çocuk Nörolojisi,Çocuk Onkolojisi,Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları,Deri Ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye),Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları,Enfeksiyon Hastalıkları,Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon,Gastroenteroloji,Gastroenterolojik Cerrahi,Genel Cerrahi,Göğüs Cerrahisi,Göğüs Hastalıkları Ve Tüberküloz,Göz Hastalıkları,İç Hastalıkları (Dahiliye),Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kalp ve Damar Cerrahisi,Kardiyoloji,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Nefroloji,Neonatoloji (Yeni Doğan),Nöroloji,Ortopedi Ve Travmatoloji,Plastik, Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi,Radyasyon Onkolojisi,Romatoloji,Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları (Psikiyatri),Spor Hekimliği,Tıbbi Onkoloji,Üroloji.
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Serinevler Mah. Ege Bağtur Bulvarı Üzeri Yüreğir / Adana adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçları www.tahlil-sonuclari.com adresi aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca her hangi bir sorunuz olursa hastaneye 0322 226 03 31 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir