Afyon Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Afyonkarahisar Devlet Hastanesi
Telefon Numarası: 0272 214 00 30 – 0272 214 08 02
Faks: 0272 214 75 75
Randevu Telefonu: 182 (Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Orhangazi Mah. Nedim Helvacıoğlu Blv. Merkez / Afyonkarahisar
İnternet Sitesi: http://www.afyonkarahisardh.gov.tr
E-Posta: afyonkarahisardhs9@saglik.gov.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Afyon Devlet Hastanesine Orhangazi Mah. Nedim Helvacıoğlu Blv. Merkez / Afyonkarahisar adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçları www.tahlil-sonuclari.com adresi aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca her hangi bir sorunuz olursa hastaneye 0272 214 00 30 – 0272 214 08 02 telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir