Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları

Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Hastanesi
Telefon Numarası: 444 03 04
Faks: (272) 246 33 22
Adres: Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi Ali Çetinkaya Kampüsü İzmir Karayolu 7. Km. AFYONKARAHİSAR
E-Posta: –
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesine Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi Ali Çetinkaya Kampüsü İzmir Karayolu 7. Km. AFYONKARAHİSAR adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçları www.tahlil-sonuclari.com adresi aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca her hangi bir sorunuz olursa hastaneye 444 03 04 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

2 Yorum Var

  1. NURETTİN SEZER 22 Aralık 2015 Reply
  2. admin 22 Aralık 2015 Reply

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir