Afyon Zübeyde Hanım Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.
Hastane: Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Telefon Numarası: 0272 213 39 56
Faks: 0272 213 88 12
Randevu Telefonu: 182 (Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Derviş Paşa Mah. Dr. Mazhar Paşa Cad. No: 5 Merkez / Afyonkarahisar
İnternet Sitesi: http://www.afyonkadincocuk.gov.tr
E-Posta: afyonkarahisardcbl@saglik.gov.tr
tahlil-sonuclari

 

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Afyon Zübeyde Hanım Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine Derviş Paşa Mah. Dr. Mazhar Paşa Cad. No: 5 Merkez / Afyonkarahisar adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını www.tahlil-sonuclari.com adresi aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca her hangi bir sorunuz olursa hastaneye 0272 213 39 56 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir