Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Akdeniz Üniversitesi Hastanesi
Telefon Numarası: 0242 249 62 86
Faks: 0242 249 60 40
Adres: Pınarbaşı Mh. Dumlupınar Bulvarı 07059 Merkez/Antalya
E-Posta: hastane@akdeniz.edu.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

akdeniz-universitesi-hastanesi Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Laboratuvarı

Doğru tanı ve etkin bir tedavi için hızlı ve nitelikli bir laboratuvar desteği gereklidir. Laboratuvar giderleri ülkemizde toplam sağlık giderlerinin sadece %4’üne karşılık gelse de, tüm tanısal kararların %70’inin laboratuvar sonuçları üzerinden konulduğu bildirilmiştir. Merkez Laboratuvarı, tüm rutin hasta laboratuvar hizmetlerinin bir arada yapılabilmesi ve en kısa sürede sonuç verilebilmesi amacına yönelik olarak 1995 yılında kurulmuştur.

Merkez Laboratuvarı, Tıbbi Biyokimya, Tıbbi Mikrobiyoloji, Genetik Hastalıklar Tanı Merkezi ve Doku Tipleme Laboratuvarı’nı kapsayan 4 ana laboratuvar dalından oluşmuştur. Merkez Laboratuvarı, Laboratuvar Bilişim Sistemi’ne bağlı hastanın tanıtıcı bilgilerini içeren barkod etiketi yapıştıran otomatize tüp barkodlama sistemi, laboratuvara gelen örnek tüplerinin kabulünün ve ayrımının yapıldığı otomatize tüp ayırt etme sistemi ve örnekleri otomatize olarak analize hazırlayan ve ilgili otoanalizöre gönderen preanalitik sistemler ile ülkemizde laboratuvar hizmetlerinin gelişmesine öncülük etmiştir. Son zamanlarda hizmete giren örnek arşivleme ünitesi ile hasta örneklerinin analizden sonra en az 5 gün saklanması mümkün olmuş, böylece laboratuvarımız ülkemizde tam laboratuvar otomasyonu ve integrasyonunun sağlandığı ilk laboratuvar olmuştur. Yaklaşık 650 değişik test parametresi ile hizmet kalitesi açısından ülkemizin en nitelikli laboratuvarları arasında yerini almıştır.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesine Pınarbaşı Mh. Dumlupınar Bulvarı 07059 Merkez/Antalya adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0242 249 62 86 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

 1. Sema Bulutlu

  Akdeniz üniversitesi hastanesinde yaptırdığım tahlillerimin sonuçlarını buradan öğrenebildim. Teşekkür ederim.

 2. Sevda

  Ben Azerbaycandan yaziyorum. Ora gelmek isterim. Burda bana bogaz kanseri diaqnozu qoymuwlar. Sizde bir yoklaniw kecmek isterim. Hanki sanedler lazim. Bu arada onu da deyim ki benim 2 cocugum wu anda sizin universtenin oyrencileri.

 3. DUYGU S.

  İYİ GÜNLER DEDEME KAYIT OLUŞTURMUŞUZ ANCAK AİLEDEN KİMİN MAİLİNİ YAZDIĞIMIZ HATIRLAMIYORUZ SİZ YARDIMCI OLABİLİYIRMUSUNUZ YA DA NEREYİ ARAMALIYIM? ACİL YARDIM LÜTFEN

 4. admin Yazar

  Bu konuda bizim bir yetkimiz bulunmamaktadır. Belki bu konuda hastaneden yardım isteyebilirsiniz 0242 249 62 86. Telefon görüşmeniz sonrasındaki gelişmeyi burada paylaşırsanız seviniriz. İyi günler Duygu Hanım.

  1. admin Yazar

   Malesef bu konuda yardımcı olamıyoruz. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 5. tuba alçı

  merhaba. yeni üyeyim. sonuçlar için tıkladığımda açılan sayfa bomboş görünüyor. acaba hangi programla açılıyor. açılan sayfada ileri geri tuşu syfa numrası ve pdf kutucuğundan başka birşey görünmüyor. yardım eder misiniz?

 6. fulya

  Merhaba Kayıtlı üyeyim fakat mail ve giriş şifremi hatırlamıyorum tahlil sonuçlarımı alamiyorum ne yapabilirim?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir