Ankara Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon Numarası: 0312 291 25 25
Faks: –
Randevu Telefonu: 182 (Hastane Randevu Merkezi)
Adres: Bilkent Yolu 3. Km. Çankaya / Ankara
İnternet Sitesi: http://www.ataturkhastanesi.gov.tr
E-Posta: bilgi@ataturkhastanesi.gov.tr
Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Ankara Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Bilkent Yolu 3. Km. Çankaya / Ankara adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0312 291 25 25 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

  1. Seda Uçar

    Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi nde muayene oldum,tahlil sonuçları15-20 güne çıkar dediler.Elime de küçük bir kağıt verdiler romotoloji randevu için irtibat numarası.10 gün ulaşmaya çalıştım santral telefonu bağlıyor,sonra suratıma kapatıyorlardı.184 e şikayet ettim hâlâ hastaneye 2 ay oldu sonuç gösteremedim.Demek ki insanlar bunun için özele gitmek zorunda bırakılıyorlar.

  2. sedat özalp

    uzman doktora randevu aldım.yine genç bir doktor muayne etti.randevu alırkende uzman doktor muayne edecek diye tabela asmışlar.bu nasıl iş.anlayamadım.aynı durum mevki hastanesindede oldu.boşuna uzmna randevu alıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir