Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğtitim ve Arştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon Numarası: 0312 310 32 30
Faks: 0312 311 80 54
Randevu Telefonu: 182 (Hastane Randevu Merkezi)
Adres: Türkocağı Sokak, No: 4 (Sıhhiye) Altındağ / Ankara
İnternet Sitesi: http://www.aftr.gov.tr
E-Posta: bilgi@aftr.gov.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğtitim ve Arştırma Hastanesine Türkocağı Sokak, No: 4 (Sıhhiye) Altındağ / Ankara adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0312 310 32 30 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir