Ankara Gazi Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Ankara Gazi Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Telefon Numarası: 444 48 48 – 0312 202 44 44
Faks: –
Adres: Emniyet Mh., Mevlana Blv (Konya Yolu) Beşevler/Ankara
E-Posta: hastane@gazi.edu.tr
İnternet Adresi: http://hastane.gazi.edu.tr/
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Ankara Gazi Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine Emniyet Mh., Mevlana Blv (Konya Yolu) Beşevler/Ankara adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 444 48 48 – 0312 202 44 44 telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

  1. ayten altun

    Ben Ayten altın dosya No : 00972423 istem No: 1001750209 nolu kan sonucunu öğrenen bilirmiyim saygılarımla

  2. gulsen

    Anti ds dna sonucu 232 p diye pozitiv yaptığınız test sonucu iki farklı laboratuarda negativ çıktı .tüm yaptirdigimizi testler elisa ile çalışılıp hepsi 20 daha düşük rakam çıktı . 232 ve 20 farki kendiniz düşünün .Sizin verdiğiniz yanlış test sonucu yüzünden nerdeyse lupus tesisi konulup bana ilaç tedavisi yazıldı .Allahtan başka hastanelerde ve özel laboratuarda aynı testi 2 kere vérip hepsinde negativ çıktı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir