Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları, hastanenin nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, hastanedeki branşları, telefon, faks ve mail adresi bilgilerini içerir. Ayrıca tahlil sonuçlarınızı hastane verilerinden öğrendikten sonra tahlil değerlerinizin ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

Hastane: Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon Numarası: 0312 336 09 09
Faks: 0312 334 03 52
Randevu Telefonu: 182 (Hastane Randevu Merkezi)
Adres: Mehmet Akif Ersoy Mah. 13. Cadde, No: 56 Yenimahalle / Ankara
İnternet Sitesi: http://www.onkoloji.gov.tr
E-Posta: iletisim@onkoloji.gov.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesine Mehmet Akif Ersoy Mah. 13. Cadde, No: 56 Yenimahalle / Ankara adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçları 
www.tahlil-sonuclari.com adresi aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0312 336 09 09 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com 

Yorumlar

 1. Bayram Barman

  02.03.2015 tarihinde onkoloji kollej şubenizde dahiliye bölümünden muayene oldum internette sonuc alamadım bana gönderirmisiniz İsmim ***** T.C.******

 2. admin Yazar

  Sayın Bayram Barman T.C. Kimlik numaranız ve doğum tarihinizi yukarıdaki Tahlil Sonuçları Butonuna tıkladıkdan sonra açılan forma yazarak tahlil sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi yayınlamamak adına silip **** işareti koyduk. İyi günler dileriz.

 3. KMLsemaAta

  20/01/2016 tarihinde nükleer tıp ve nefrolojibölümlerinde muAyene oldum kan tahlili sonuçlarımı öğrenebilirmiyim

 4. hüseyin acar

  27 temmuz 2016 da yaptırmış olduğum tahlillerin sonucunu öğrenmek istiyorum. ama bir türlü muvaffak olamadım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir