Ankara Sanatoryum Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi
Telefon Numarası: 0312 567 70 00
Faks: 0312 355 21 35
Randevu Telefonu: 182 (Hastane Randevu Merkezi)
Adres: Kuşcağız Mahallesi, Sanatoryum Caddesi Keçiören / Ankara
İnternet Sitesi: http://www.ataturksanatoryumu.gov.tr
Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Ankara Sanatoryum Hastanesine Kuşcağız Mahallesi, Sanatoryum Caddesi Keçiören / Ankara adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0312 567 70 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

 1. Ulviyya

  Merhaba

  Ismim ÜLVİYYE JAFAROVA. Azerbaycanliyim. Gecen sene yaptirdigim balgam tahliyye sonuclarini system uzerinden goremiyorum. sisteme girisde bir sikinti yok. butun bilgileri dogru yazarak giriyorum. amma icerik bosh. lutfen yardim edermisiniz?

  Protokol No: *******
  Doktor adi: Behiyye Akkalyoncu

  benim mailim: aydin_7@yahoo.com

  tesekkur ederim

  1. admin Yazar

   Ankara Sanatoryum Hastanesi internet üzerinden tahlil sonucunu öğrenebilmeniz için sistem T.C. kimlik numarası istemektedir. Siz Türk vatandaşı değilseniz tahlil sonuçlarınızı o yüzden göremiyor olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir