Ankara Yüksek İhtisas Hastanesi Tahlil Sonuçları, hastanenin nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, laboratuar sonuçları, telefon, faks ve mail adresi bilgilerini içerir. Ayrıca tahlil sonuçlarınızı hastane verilerinden öğrendikten sonra tahlil değerlerinizin ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

Hastane: Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon Numarası: 0312 306 10 00
Faks: –
Randevu Telefonu: 182 (Hastane Randevu Merkezi)
Adres: Atatürk Bulvarı, Kızılay Sokak, No: 4 Altındağ / Ankara
İnternet Sitesi: http://www.tyih.gov.tr
E-Posta: info@tyih.gov.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Ankara Yüksek İhtisas Hastanesine Atatürk Bulvarı, Kızılay Sokak, No: 4 Altındağ / Ankara adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0312 306 10 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

 

Yorumlar

  1. Ramazan

    mrb kolay gelsin iyi çalışmalar annemin tahlillerini yaptırdım fakat Ankaraya gelme imkanın yok annemin tahlil sonuçlarını email olarak alabilirmiyim
    HASTA KABUL NO: 3164695

  2. Gürhan Turan

    kayın validemin sonucunu öğrenebilirmiyim dosya no:1839 17 mayısta vermiş. Fatma Özden.
    teşekkürler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir