Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon Numarası: 0242 249 44 00
Faks: 0242 249 44 62
Randevu Telefonu: 182 (Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Varlık Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi Muratpaşa / Antalya
İnternet Sitesi: http://antalyaeah.saglik.gov.tr/
E-Posta: iletisim@antalyaeah.gov.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Varlık Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi Muratpaşa / Antalya adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0242 249 44 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

  1. admin Yazar

    Akdeniz Eğitim ve Araştırma Hastanesinin tahlil sonuçları sayfasında geçici olduğunu düşündüğümüz bir aksaklık söz konusu. Sitemizin ilgili hastane ile bir bağının bulunmadığını hatırlatarak, sorununuzun çözümü için bir tarih belirtemediğimiz için üzgün olduğumuzu söylemek isteriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir