Avcılar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul- (Avrupa)- Avcılar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Halk Dilindeki Adı: Avcılar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0212 420 0808
Adres: Merkez:cihangir Mah. Kirazlı Caddesi Dokuz Gökler Sokak No:60/2(Kaymakamlık Yanı) Avcılar/istanbul Yeşilova Semt Polikliniği:yahya Kemal Beyatlı Cad. Cennet Kültür Merkezi Giriş Katı No:32 Küçükmece/istanbul
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Avcılar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezine cihangir Mah. Kirazlı Caddesi Dokuz Gökler Sokak No:60/2(Kaymakamlık Yanı) Avcılar/istanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0212 420 0808 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir