Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul- (Avrupa)- Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi
Çocuk Acil: Var
Büyük Acil: Var
Telefon: 0212 440 4000
Adres: Merkez Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 6. Sokak Bağcılar / İstanbul Güneşli Mustafa Dinç Semt Polk.:Mahmutbey Cd. Bağcılar Belediyesi Yanı No : 105 Güneşli / Bağcılar – İstanbul Tel:212 440 42 10 Güngören Ek Poliklinik Binası:mustafa Yaşar Caddesi Gençosman Mahallesi Güngören – İstanbul
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Merkez Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 6. Sokak Bağcılar / İstanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0212 440 4000 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir