Bahçelievler Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul- (Avrupa)- Bahçelievler Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Bahçelievler Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Var
Büyük Acil: Var
Telefon: 0212 496 7000
Adres: Kocasinan Merkez Mahallesi Karadeniz Caddesi No:48 Bahçelievler/istanbul
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Bahçelievler Devlet Hastanesine Kocasinan Merkez Mahallesi Karadeniz Caddesi No:48 Bahçelievler/istanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0212 496 7000 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

  1. doğan

    bahçelievler Devlet has.labratuar sistemine girilmiyor lütfen bozuk sa hata versin yoksa açık açık izah edin de sonuclarımızı görelim bu kadar zor mu ayda koloni kuruluyor domates biber yetiştirecekler bizler hala bir sisteme giriş yapamıyoruz sorumlu biz miyiz yoksa bu işin başın da olanlar mı SAYGILAR.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir