Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul- (Avrupa)- Bakırköy- Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Bakırköy Dr. Sadi Konuk Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0212 414 7171
Adres: Tevfik Sağlam Cad. No:11 Zuhuratbaba Mah İstanbul 34147 Bakırköy Semt Polikliniği:milliyetçi Sk. No:1 Zeytinlik Mah. / Bakırköy /istanbul bahçelievler semt polikliniği:adnan kahveci bulvarı no:137 bahçelievler mah. / bahçelievler / istanbul
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Bakırköy Dr Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesine Tevfik Sağlam Cad. No:11 Zuhuratbaba Mah İstanbul 34147
adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0212 414 7171 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir