Bakırköy Lepra Deri Ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul- (Avrupa)- Bakırköy -Lepra Deri Ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Lepra Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0212 570 1026
Adres: Zuhuratbaba Mah.Tevfik Sağlam Caddesi No:26/4 Akıl Hastanesi Arkası Bakırköy – İstanbul
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Bakırköy Lepra Deri Ve Zührevi Hastalıkları Hastanesine Zuhuratbaba Mah.Tevfik Sağlam Caddesi No:26/4 Akıl Hastanesi Arkası Bakırköy – İstanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0212 570 1026 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir