Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Telefon Numarası: 0266 612 1010
Faks: –
Adres: Çağış Yerleşkesi 10145 Bigadiç yolu üzeri 17. km, Balıkesir
E-Posta: –
Balıkesir Üniversitesi Hastanesi tahlil sonuçları bilgilerinizi öğrenmek için;

  • T.C Kimlik No
  • Doğum Tarihi bilgileri gereklidir.

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları bilgilerinizi öğrenmek için aşağıda bulunan Tahlil Sonuçları Butonuna tıklamanız gerekir.
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ulaşım

balıkesir üniversitesi hastanesi binasıHastanemiz, Kent Merkezine 17 km. uzaklıkta Bigadiç Yolu üzerinde Balıkesir Üniversitesi Kampüsü içerisindedir. Ulaşım , Belediye Otobüsleri ve Özel Halk Otobüsleriyle sağlanmaktadır. Üniversitemize merkezden gelmek isteyenler için Kurtdereli Spor Salonu önünden minibüsler kalkmaktadır.

 

Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesine Çağış Yerleşkesi 10145 Bigadiç yolu üzeri 17. km, Balıkesir adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0266 612 1010 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir