Başakşehir Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul- (Avrupa)- Başakşehir Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Başakşehir Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Var
Telefon: 0212 488 0170
Adres: Başakşehir 4.Etap Yunus Emre Caddesi İett Son Durak Başakşehir/istanbul Güvercintepe Semt Pol: Güvercintepe Mah. Fatih Cad. Altınşehir T.M. Lisesi Yanı Başakşehir – İstanbul Tel:212 687 18 00 Bahçeşehir Semt Pol:bahçeşehir 2.Kısım Mahallesi Şehit Gaffar Okan Cad. Başakşehir Tel:-212 669 47 15
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Başakşehir Devlet Hastanesine Başakşehir 4.Etap Yunus Emre Caddesi İett Son Durak Başakşehir/istanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0212 488 0170 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir