Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesi Tahlil Sonuçları

Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesi
Telefon: 0216 554 1500
Faks: 0216 651 98 58
Adres: Altunizade Mah. Kısıklı Cad. Oymacı Sok. No:7 Altunizade/Üsküdar/İSTANBUL
E-Posta: bashekimlik@baskent-ist.edu.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesine Altunizade Mah. Kısıklı Cad. Oymacı Sok. No:7 Altunizade/Üsküdar/İSTANBUL adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0216 554 1500 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir