Beylikdüzü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul – (Avrupa)- Beylikdüzü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Halk Dilindeki Adı: Beylikdüzü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0212 876 8199
Adres: Marmara Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad.Destegül Sok. No: 2 Yakuplu Beylikdüzü/istanbul Http://www.Beylikduzu.Adsm.Saglik.Gov.Tr/ Esenyurt Şubesi İnönü Mahallesi Sıdıka Cebecioğlu Sokak No:7 34510 Esenyurt/istanbul Buyukçekmece Şubesi Dizdariye Mah. Belediye Cad. No:2 Büyükçekmece/istanbul
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Beylikdüzü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezine Marmara Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad.Destegül Sok. No: 2 Yakuplu Beylikdüzü/istanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0212 876 8199 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir