Bilecik Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Bilecik Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Halk Dilindeki Adı: Bilecik Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0228 213 0102
Adres: Ertuğrulgazi Mh. Abbaslık Köyü Yolu Cd. Eser Sk. 11040 Merkez/bilecik
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Bilecik Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezine Ertuğrulgazi Mh. Abbaslık Köyü Yolu Cd. Eser Sk. 11040 Merkez/bilecik adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0228 213 0102 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir