Bilecik Bozüyük Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Bilecik Bozüyük Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Bozüyük Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0228 314 0085
Adres: Bozüyük Devlet Hastanesi B Blok (4 Eylül):4 Eylül Mah 902.Sokak 11300 Bozüyük-bilecik Bozüyük Devlet Hastanesi A Blok (Yeşilkent ):Yeşilkent Mah.Hüseyin Horasan Cad.No:1 Bozüyük-bilecik Bozüyük Devlet Hastanesi Diş Tedavi Merkezi C Blok (Eski Ssk Hastanesi ):Yeşilkent Mah.Hüseyin Horasan Cad.No:1
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Bilecik Bozüyük Devlet Hastanesine Bozüyük Devlet Hastanesi B Blok (4 Eylül):4 Eylül Mah 902.Sokak 11300 Bozüyük-bilecik adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0228 314 0085 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir