Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0224 275 2000
Adres: Merkez: Ertuğrul Mah. Doğan Avcıoğlu Cad.No:7 Nilüfer/ Bursa 16140 Çekirge Semt Polikliniği: Kükürtlü Mah. Konca Sok. No:8 Çekirge Osmangazi/Bursa
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesine Merkez: Ertuğrul Mah. Doğan Avcıoğlu Cad.No:7 Nilüfer/ Bursa 16140 Çekirge Semt Polikliniği: Kükürtlü Mah. Konca Sok. No:8 Çekirge Osmangazi/Bursa adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0224 275 2000 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir