Bursa Dr.Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi Ve Rehabilitasyon Merkezi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Bursa Dr.Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi Ve Rehabilitasyon Merkezi
Halk Dilindeki Adı: Dr.aYten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi Ve Rehabilitasyon Merkezi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0224 216 0060
Adres: Altınova Mah. Yolgör Sokak Osmangazi Bursa
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Bursa Dr.Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi Ve Rehabilitasyon Merkezine Altınova Mah. Yolgör Sokak Osmangazi Bursa adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0224 216 0060 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir