Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Gemlik Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0224 517 3400
Adres: Manastır(Merkez)orhaniye Mahallesi Cumhuriyetcad. Çevreyolu Üstü Manastır Mevkii 16600 Gemlik / Bursa Sahil Semt Pol: dr. Ziya Kaya Mah. Sağlık Sokak Gemlik/Bursa
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesine Manastır(Merkez)orhaniye Mahallesi Cumhuriyetcad. Çevreyolu Üstü Manastır Mevkii 16600 Gemlik / Bursa Sahil Semt Pol: dr. Ziya Kaya Mah. Sağlık Sokak Gemlik/Bursa adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0224 517 3400 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir