Bursa İnegöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Bursa İnegöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Halk Dilindeki Adı: İnegöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi (İnegöl Diş Hastanesi)
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0224 715 2008
Adres: Turgutalp Mah. Cerrah Yolu İnegöl Meslek Yüksek Okul Yanı İnegöl / Bursa
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Bursa İnegöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezine Turgutalp Mah. Cerrah Yolu İnegöl Meslek Yüksek Okul Yanı İnegöl / Bursa adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0224 715 2008 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir