Bursa Karacabey Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları

Bursa Karacabey Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Bursa Karacabey Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Karacabey Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0224 676 1092
Adres: Merkez A Blok:tavşanlı Mah. 56 Sokak No:4 16700 Karacabey / Bursa Ek Bina B Lok: Sanayi Girişi Karacabey / Bursa
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Bursa Karacabey Devlet Hastanesine Merkez A Blok:tavşanlı Mah. 56 Sokak No:4 16700 Karacabey / Bursa Ek Bina B Lok: Sanayi Girişi Karacabey / Bursa adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0224 676 1092 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir