Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0224 360 5050
Adres: 152 Evler Mah. Prof.Tezok Cad. No:2 Yıldırım/Bursa (Ankara Asfaltı Dsi Karşısı)
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesine 152 Evler Mah. Prof.Tezok Cad. No:2 Yıldırım/Bursa (Ankara Asfaltı Dsi Karşısı) adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0224 360 5050 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

 1. Murat

  Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi – Tahlil Sonuçları bu site üzerinden ya da başka bir siteden açılmıyor.

  1. admin Yazar

   Bildiriminiz doğrultusunda gerekli güncellemeler yapılmış olup sistem aktif olarak çalışır hale getirilmiştir. Geçmiş olsun dileklerimiz ile…

 2. naz

  Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi – Tahlil Sonuçları bu site üzerinden ya da başka bir siteden açılmıyor.

 3. halil somaltın

  tahlil sonuçlarına ulaşmak mümkün değil.sonuçları öğrenmek için hastaneye gitmemiz gerekecek.zaten yoğun olan hastane ortamı sadece tahlil sonuçlarını öğrenmek için gidenler yüzünden dahada yoğunlaşıyor.ilgililer bu sitenin daha aktif olması için lütfen gerekeni yapsınlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir