Çanakkale Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları

Çanakkale Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Çanakkale Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Çanakkale Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0286 217 1098
Adres: Çanakkale Devlet Hastanesi Merkez:ismet Paşa Mah. İnönü Caddesi No:123 Çanakkale Merkez Bahattin Ve Huriye Demircioğlu Ek Binası: Esenler Mah. Bülent Dikmener Cad.Çanakkale Merkez
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Çanakkale Devlet Hastanesine ismet Paşa Mah. İnönü Caddesi No:123 Çanakkale Merkez adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0286 217 1098 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir