Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Telefon Numarası: 0286 263 59 50 – 54 ( 5 hat )
Faks: 0286 263 59 56 – 57
Adres: Cumhuriyet Mah. Sahil Yolu No: 5 Kepez / ÇANAKKALE
Nedime Hanım Yerleşkesi Çarşı Poliklinikleri Adres:
Fevzipaşa Mah. Nedime Hanım Sok. No:1 Zafer Meydanı Merkez / ÇANAKKALE
E-Posta: hastane@comu.edu.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine Cumhuriyet Mah. Sahil Yolu No: 5 Kepez / ÇANAKKALE adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0286 263 59 50 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir