Ceyhan Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Ceyhan Devlet Hastanesi laboratuvarlarında sağlığınız için gerekli olan tahlilleri doktorunuzun yönlendirmesi üzerine yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahliller sayesinde rahatsızlığınızın sebebini veya sağlık durumunuzu net bir biçimde ortaya çıkarılabilir. Laboratuvar çalışmaları sonucunda elde edilen bulgular, tahlil sonuçlarınız sizlerle paylaşılır. Laboratuvar sonuçlarınızı öğrendikten sonra sitemizde bulunan tahlil analizleri ile değerlerinizin tam anlamını öğrenebilirsiniz. Yaptırdığınız tahlil ile sağlık sorununuzu tespit edebilir ve sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Tahlil-Sonuclari.com ailesi olarak acil şifalar dileriz.

Ceyhan Devlet Hastanesi Tahlil sonuçları bilgilerini online ortamda öğrenerek zamandan tasarruf sağlarsınız ve tahlil sonuçlarınızı doktorunuzla görüşmeden önce sitemizdeki tahlil sözlüğü ile bir ön bilgiye sahip olursunuz.

Ceyhan Devlet Hastanesi kan tahlil sonuçları bilgilerine ulaşabilmek için aşağıda bulunan Tahlil Sonuçları  Butonuna tıklamanız gerekir.

Ceyhan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Hastane: Ceyhan Devlet Hastanesi
Telefon Numarası: 0322 613 13 62
Faks: 0322 612 26 41
Randevu Telefonu: 182 (Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Ulus Mahallesi, Hastane Caddesi Ceyhan / Adana
İnternet Sitesi: http://www.ceyhandh.gov.tr
E-Posta: info@ceyhandh.gov.tr
Hastanedeki Branşlar: Aile Hekimliği, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Diş Polikliniği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Deri Ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye), Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Genel Diş Polikliniği, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları (Psikiyatri), Üroloji

tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Ceyhan Devlet Hastanesi Ulus Mahallesi, Hastane Caddesi Ceyhan / Adana adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarıwww.tahlil-sonuclari.com adresi aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca her hangi bir sorunuz olursa hastaneye 0322 613 13 62 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

  1. admin Yazar

    Ceyhan Devlet Hastanesinin tahlil sonuçları sisteminde sorun var. Bakım onarım işlemleri sonuç bulduğu zaman sitemizde de tahlil sonuçlarınızı görebileceksiniz. Bu geçici aksaklığı çözmekte yardımcı olamadığımız için üzgünüz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir