Çukurova Dr.Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi
Telefon Numarası: 0322 225 93 29
Faks: 0322 225 37 58
Randevu Telefonu: 182 (Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Hacı Ömer Sabancı Cad. Seyhan / Adana
İnternet Sitesi: http://www.cukurovadh.saglik.gov.tr/
E-Posta: adanadhs6@saglik.gov.tr
Hastanedeki Branşlar: Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları, Deri Ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye), Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları Ve Tüberküloz, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi Ve Travmatoloji, Plastik, Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları (Psikiyatri), Sigarayı Bıraktırma Polikliniği, Üroloji.
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Çukurova Dr.Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesine  Hacı Ömer Sabancı Cad. Seyhan / Adana adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçları www.tahlil-sonuclari.com adresi aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca her hangi bir sorunuz olursa hastaneye 0322 225 93 29 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

  1. Ercüment Sakbaş

    Bugün 9 temmuz 2015 saat 14,50 Sabah kan verdim ve neticesini öğrenmek için bigisayardan tahlil sonuşları kısmını muhtelif defalar denememe rağmen bir türlü linke bağlanamadım. Arızayı bildirmek için yazıyorum. Daha önceleri bu tip aksamalar olmuyordu. Bilgi işlemcileri mi değiştiniz yoksa bazı kısıtlamalar mı koydunuz. Lütfen bu n,işin başına bu işlerden anlıyan birilerini koysanız da bilgisayarlar otomatik çalışsa diyorum. Ne bir uyarı ne de arıza kaydı çıkıyor. 2 sene önce bugünkünden daha ileri idi bilmenizi isterim.
    Başarmanızı dilerim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir