Denizli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Denizli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Halk Dilindeki Adı: Denizli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0258 211 7916
Adres: Merkez: İstiklal Mh. 1196 Sk. Kıbrıs Şehitler Cd. No:2 Kat:3 Pamukkale / Denizli
Çardak Semt Polikliniği: Adnan Menderes Bulvarı Çardak / Denizli
Serinhisar Semt Polikliniği: Şehit Muzaffer Korkut Cad. Serinhisar / Denizli
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Denizli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezine İstiklal Mh. 1196 Sk. Kıbrıs Şehitler Cd. No:2 Kat:3 Pamukkale / Denizli adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0258 211 7916 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir