Denizli Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Denizli Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Denizli Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi Arif Cerit Binası(Aşağı Hastane)dr.Abdullah Sayıner Binası(Yukarı Hastanesi)
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0258 431 3057
Adres: (Dr.A.Sayıner Binası) Çay Başı Mahallesi Bulak Sokak No:1 Buldan / Denizli
(Arif Cerit Binası) Turan Mah.Kumralı Cad.No:1 Buldan / Denizli
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Denizli Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesine (Dr.A.Sayıner Binası) Çay Başı Mahallesi Bulak Sokak No:1 Buldan / Denizli  (Arif Cerit Binası) Turan Mah.Kumralı Cad.No:1 Buldan / Denizli adreslerinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0258 431 3057 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir