Derviş Ali Hesna Ceylan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonuçları

Derviş Ali Hesna Ceylan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul- (Anadolu)- Derviş Ali -Hesna Ceylan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Halk Dilindeki Adı: Sultanbeyli Adsm
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0216 592 4111
Adres: Ahmet Yesevi Mah. Mücahit Cad. No : 48 Sultanbeyli / İstanbul
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Derviş Ali Hesna Ceylan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezine Ahmet Yesevi Mah. Mücahit Cad. No : 48 Sultanbeyli / İstanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0216 592 4111 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir