Dışkapı Çoçuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları, hastanenin nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, hastanedeki branşları, telefon, faks ve mail adresi bilgilerini içerir. Ayrıca tahlil sonuçlarınızı hastane verilerinden öğrendikten sonra tahlil değerlerinizin ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

Hastane: Dışkapı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
Telefon Numarası: 0312 596 96 00
Faks: 0312 347 23 30
Randevu Telefonu: 182 (Hastane Randevu Merkezi)
Adres: Ziraat Mah. İrfan Baştuğ Cad. Kurtdereli Sok. No: 10 (Dışkapı) Altındağ / Ankara
İnternet Sitesi: http://www.ankaracocuk.gov.tr
E-Posta: info@ankaracocuk.gov.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Dışkapı Çoçuk Eğitim ve Araştırma Hastanesine Ziraat Mah. İrfan Baştuğ Cad. Kurtdereli Sok. No: 10 (Dışkapı) Altındağ / Ankara adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0312 596 96 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir