Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon Numarası: 0312 596 20 00
Faks: 0312 318 66 90
Randevu Telefonu: 182 (Hastane Randevu Merkezi)
Adres: İrfan Baştuğ Cad. Altındağ / Ankara
İnternet Sitesi: http://www.diskapieah.gov.tr
E-Posta: info@diskapieah.gov.tr
Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesine İrfan Baştuğ Cad. Altındağ / Ankara adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0312 596 20 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

2 Yorum Var

  1. FatmaMumcu 10 Nisan 2015 Reply
    • admin 10 Nisan 2015 Reply

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir