Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon Numarası: 0312 596 20 00
Faks: 0312 318 66 90
Randevu Telefonu: 182 (Hastane Randevu Merkezi)
Adres: İrfan Baştuğ Cad. Altındağ / Ankara
İnternet Sitesi: http://www.diskapieah.gov.tr
E-Posta: info@diskapieah.gov.tr
Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesine İrfan Baştuğ Cad. Altındağ / Ankara adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0312 596 20 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

 1. FatmaMumcu

  Rize Ardeşenden yazıyorum 02 09 2015 kargoyla kan gönderdim tiroit kanseri teşhisiyle ameliyat oldum genetik tahlili istediler sonucum çıktı fakat gelip alman gerek dendi .benim gelecek durumum yok email adresime sonucu gönderirmisiniz lütfen

  1. admin Yazar

   Sitemizin ilgili hastane ile bir bağlantısı bulunmamaktadır. Hastanenin iletişim bilgileri bölümünden iletişime geçmenizi öneririz. Telefon ile sorununuzu bildirdikten sonra aşağıdaki bilgilerinize ulaşabilirseniz sayfamız üzerinden tahlil sonuçlarınızı alabilirsiniz. Acil şifalar dileriz Fatma MUMCU.

   Örnek No :
   Hasta Protokol No :
   Örnek Protokol No :
   Dosya No :

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir