Diyarbakır Dicle İlçe Hastanesi Tahlil Sonuçları

Diyarbakır Dicle İlçe Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Diyarbakır Dicle İlçe Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Dicle Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0412 561 2073
Adres: 27 mAyıs Mahallesi Ergani Caddesi Afet Küme Evleri Bitişiği Dicle Diyarbakır
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Diyarbakır Dicle İlçe Hastanesine 27 mAyıs Mahallesi Ergani Caddesi Afet Küme Evleri Bitişiği Dicle Diyarbakır adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0412 561 2073 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir