Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Üç Kuyular
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0412 258 0060
Adres: Merkez: Elazığ Yolu Üzeri 10.Km Üçkuyular Mevki Toki Karşısı Kayapınar/Diyarbakır
Çematem Ek Bina:şehitlik Caddesi Trafik Polis Karakolu Yanı Yenişehir/ Diyarbakır
Ergani Yolu Üzeri Ek Bina:selahaddin Eyyubi Mah. Bayındırlık Caddesi Turgut Özal Bulvarı Pol-kar 2 Sitesi Altı No:64 B Bağlar/ Diyarbakır
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Elazığ Yolu Üzeri 10.Km Üçkuyular Mevki Toki Karşısı Kayapınar/Diyarbakır adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0412 258 0060 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

  1. Rojda

    Koskoca hastanenin kalitelicisi bilgi işlemi hiç biri mi çalışmıyor ya ??? Teknolojide hangi noktalara gelindi Bi daha internetten sonuçlarımıza bakamıyoruz. Bi sonuç için kaç km ötedeki hastane yolunu tutuyoruz. Gerçekten yakışmıyor bu hastaneye

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir