Diyarbakır Lice Halis Toprak Vakfı Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Diyarbakır Lice Halis Toprak Vakfı Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Diyarbakır Lice Halis Toprak Vakfı İlçe Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0412 861 2047
Adres: Kara Hasan Mah. Diyarbakır Yolu Üzeri No:165 Lice / Diyarbakır

tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Diyarbakır Lice Halis Toprak Vakfı Devlet Hastanesine Kara Hasan Mah. Diyarbakır Yolu Üzeri No:165 Lice / Diyarbakır adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0412 861 2047 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir