Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Diyarbakır Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0412 228 5430
Adres: Ana Bina: Dr. Şeref İnal Öz Cad.(Hastaneler Cad.) Dağkapı/Diyarbakır Ek Bina :Dr. Şeref İnal Öz Cad.(Hastaneler Cad.) Dağkapı / Diyarbakır
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesine Dr. Şeref İnal Öz Cad.(Hastaneler Cad.) Dağkapı/Diyarbakır adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0412 228 5430 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir