Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi
Telefon Numarası: 0232 412 2222
Faks: 0232 412 9797
Adres: Mithatpaşa cad. no 1606 inciraltı yerleşkesi 35340 Balçova / İzmir
E-Posta: info@deu.edu.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi

dokuz eylul universitesi hastanesi

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Poliklinikleri hafta içi hergün 08:00 – 17:00 saatleri arasında sizlerin hizmetine hazırdır. Poliklinik hizmetlerimizden düzenli bir şekilde yaralanabilmeniz için poliklinik işleyişimizle ilgili bilgi edininiz. Poliklinik evrak işlemleri ile ilgili sorularınızı danışma memurlarına veya poliklinik sekreterlerine, tedaviniz ve tıbbi işlemleriniz ile ilgili sorularınızı doktorunuza yöneltiniz.

Hastanemiz kuralları sizlere daha iyi hizmet vereiblmek için konulmuştur. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda görevli memur ile tartışmayınız. Sorunlarınızı Hastane yöneticilerine iletiniz. Lütfen Hastane Kurallarına uyunuz! Sizleri ikaz eden görevlilere yardımcı olunuz.

Poliklinik kayıt işlemleri her polikliniğin sekreterliğince yapılır. Polikliniğe başvuran SGK(EMEKLİ SANDIĞI, SSK, BAĞ-KUR, 657 sayılı devlet memurları, 18 yaş altı çocuklar işsizlik ödeneğinden yararlanan, gaziler, askeriye ve bu kurumların bakmakla yükümlü oldukları yakınları) hastalarına T.C. kimlik numarasını gösterir resmi kimlik ile işlem yapılır ve medula sistemi üzerinden provizyon alınır.

YEŞİL KART ve 2022 sayılı kanuna tabi hastakar ise sevk il başvurmak zorundadır.

Polikliniğe kaydı yapılan hastaların dosyası arşiv görevlileri tarafından ilgili polikliniğe getirilir. Hasta ve yakınlarına dosya verilmez.

Dosyası gelen hastalar poliklinik doktoru tarafından sırayla muayene edilir. Muayene Sonunda dosyalarınızı mutlaka ilgili poliklinik sekreterine teslim ediniz.
Dosyalarınızı hastane dışına çıkarmayınız.

HASTA YÖNLENDİRME FORMU ile birlikte ilgili birime gidiniz. Laboratuvar ve Patoloji sonuçlarınızı www.hastane.deu.edu.tr adresinden alabilirsiniz.

Muayene sonrası doktorunuz kontrole gelmenizi isteyebilir. Tetkik ve Kontrol muayenesi için randevu alınız.

İnternetten ve Poliklinik Sekreterliğinden Günlük Randevu Veren Poliklinikler Hastanemiz http://www.hastane.deu.edu.tr internet adresinden E-Randevu Alma linkini tıklayarak, yada poliklinik sekreterliğine başvurarak günlük olarak (kontenjan dahilinde) aşağıda belirtilen polikliniklere randevu alabilirsiniz.

Hasta ve Hasta Yakınları için Bilgiler

Zorluk yaşadığınız bir dönemde hastalarımıza yardımcı olmanın yolunun; onlara güvenli bir ortam sağlamaktan geçtiğini düşünüyoruz. Hastalarımızın sağlığı, güvenliği ve klinik düzeni için hasta ve hasta yakınlarının uymak zorunda olduğu belli kurallar vardır. Bu kurallara uymak hasta güvenliği ve hastalarımızın biran önce sağlığına kavuşması için gereklidir.

Vizit (Hekim Ziyaret Saati) Saatleri

Hekim ve hemşire her gün genelllikle 08:00 – 12:00 saatleri arasında yapılır. Tedavi süreci konusunda hekiminizden bilgi alınız.

Yemek Saatleri

Beslenme ve diyet uzmanlarının kontrolünde yatan hastalarımıza günde üç ana öğün ve ara öğün beslenme hizmeti sunulur. Sunumda bir problem olursa hemşireyi bilgilendirin. Refakatçınız, hekim önerisi ve servis sorumlu hemşirenizin onayı ile servis sekreteri tarafından verilecek refakatçı kartı ile beslenme hizmetinden yararlanabilir.

Ziyaret Saatleri ve Kuralları

Hastanemizde ziyaret saatleri her gün saat 13:30 – 14:30 arasındadır.

 • 12 yaş altı çocukları kendi sağlıkları açısından ziyarete getirmeyiniz.
 • Hasta ziyaretlerine canlı çiçek, yiyecek ve içecek getirmeyiniz.
 • Ziyaret sırasında hasta yataklarına oturmayınız ve yerlere çöp atmayınız.
 • Ziyaretinizi kısa zamanda sonlandırınız.

Onkoloji hastanesi ve yoğun bakımlar gibi özellikli birimlerin ziyaretleri ilgili bölüm tarafından belirlenmiş kurallara göre yapılmaktadır, bu kuralları ilgili bölümden öğrenebilirsiniz.

Hastanın Uyması Gereken Kurallar

Hastanemizde izinli çıkma uygulaması yoktur, yatağında uzun süre bulunmayan hastaların çıkış işlemleri yapılır.

 • Hasta kimlik bilekliğinizi kolunuzdan çıkarmayınız.
 • Hekim ve hemşire viziti sırasında ve tedavi saatlerinde odanızdan ayrılmayınız. Hekiminizden ve servis hermşiresinden izin almadan servisten ayrılmayınız.
 • Yatak başı ve giyecek dolaplarınızda yiyecek bulundurmayınız.
 • Tuvalet ve banyoları temiz kullanınız.

Hasta Yakının Uyması Gereken Kurallar

Hastalarına refakat edecek kişilere hekim önerisi ve servis hemşiresinin onayı ile servis sekreteri tarafından “refakatçı kartı” verilir. Hastalarımızın mahremiyeti açısından Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisine bayan refakatçi kabul edilir. Uygunsuz kullanıldığı tespit edilen refakatçı kartları iptal edilir.

 • Adınıza düzenlenmiş refakat kimlik kartlarını sürekli olarak yakanızda takılı tutunuz,
 • Hekim ve hemşire istemi dışında hastaneye yönelik herhangi bir uygulama yapmayınız. Hastanız ile ilgili herhangi bir sorun olduğu zaman servis hemşiresine haber veriniz.
 • Zorunlu durumlar dışında hastanızın yanından ayrılmayınız. Hastanıza yiyecek – içecek getirmeyin, hekim ya da hemşireye danışmadan hastaya hiçbir yiyecek – içecek vermeyiniz.
 • Tuvaletleri temiz kullanınız.
Telefon

Hastanemizin santral numarası (0232) 412 22 22’ dir.

Dışarıdan aramalarda dehili numarayı biliyorsanız aramak istediğiniz numaranın başına 412 ekleyerek arayabilirsiniz.

Oda Numaranız ile ilgili bilgiyi servis sekreterinden alabilirsiniz.

Hastanemizin hirişinde ve katlarında ulaşabileceğiniz ankesörlü telefonlar bulunmaktadır.

Hastane içi telefonla iletişim kurmak için hasta odalarındaki ve hastane girişinde bankolardaki telefonları kullanabilirsiniz. Hasta mahremiyeti ve emniyeti için hasta hakkında telefonda bilgi verilmez.

Ameliyathane Hasta Takip Sistemi

Hastanemiz yataklı birimler altıncı katında ve/veya servis girişi karşısındaki kafede bulunan bilgilendirme ekranlarından, ameliyata giren hastanızın ameliyat süreci ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Sitemizdeki bilgiler Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesinin resmi sitesi olan www.hastane.deu.edu.tr siteden alınmıştır.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesine Mithatpaşa cad. no 1606 inciraltı yerleşkesi 35340 Balçova / İzmir adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0232 412 2222 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir