Düzce Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Düzce Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi
Telefon Numarası: 0380 542 1390
Faks: 0380 542 1387
Adres: Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi – Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi Beçiyörükler Mevkii / DÜZCE
E-Posta: hastane@duzce.edu.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Düzce Üniversitesi Hastanesine Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi – Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi Beçiyörükler Mevkii / DÜZCE adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0380 542 1390 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir