Edirne Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Edirne Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Edirne Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0284 214 5510
Adres: Merkez:sarıca Paşa Mah. Çukur Çeşme Sokak No 4-6 Merkez Edirne Selimiye Ünitesi:şükrü Paşa Mah. Atatürk Cad. 11/12 Merkez/edirne Tel:284 213 91 91
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Edirne Devlet Hastanesine Merkez:sarıca Paşa Mah. Çukur Çeşme Sokak No 4-6 Merkez Edirne adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0284 214 5510 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir