Edirne Keşan Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları, laboratuvar-test-tetkik sonuçları, telefon, adres ve ulaşım bilgilerini içerir. Ayrıca kan tahlil sonuçlarınızı hastane verilerinden öğrendikten sonra tahlil değerlerinizin ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

Kurum Adı: Edirne Keşan Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Keşan Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0284 714 3434
Adres: Yukarı Zaferiye Mah. Necati İşcan Cad. No:2 Keşan -Edirne İpsala Ek Bina:bozkurt Mah.Hastane Cad No:28/1 İpsala Edirne Tel:2846161381

tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Edirne Keşan Devlet Hastanesine Yukarı Zaferiye Mah. Necati İşcan Cad. No:2 Keşan -Edirne adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0284 714 3434 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir