Edirne Uzunköprü Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Edirne Uzunköprü Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Uzunköprü Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0284 513 1088
Adres: Muradiye Mah.19 Mayıs Cad Uzunköprü/edirne Ek Bina:kavak Mah.Bülent Çakır Cad.Uzunköprü / Edirne Tel:2845131514
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Edirne Uzunköprü Devlet Hastanesine Muradiye Mah.19 Mayıs Cad Uzunköprü/edirne Ek Bina:kavak Mah.Bülent Çakır Cad.Uzunköprü / Edirne adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0284 513 1088 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir