Edremit Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Edremit Devlet Hastanesi
Telefon Numarası: 0266 373 13 13 – 0266 373 10 82
Faks: 0266 373 40 04
Randevu Telefonu: 182 (Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Camiivasat Mahallesi, Ağılı Patlak Mevki, Havran Yolu Üzeri Edremit / Balıkesir
İnternet Sitesi: http://edremitdh.saglik.gov.tr/
E-Posta: balikesirdhs7@saglik.gov.tr
Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Edremit Devlet Hastanesine Camiivasat Mahallesi, Ağılı Patlak Mevki, Havran Yolu Üzeri Edremit / Balıkesir adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0266 373 13 13 – 0266 373 10 82 telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir